yükleniyor

Radyo Hosting

Radyo hosting hizmeti ile, ziyaretçilerinize radyo yayını yapabilir, isterseniz kendiniz mikrofununuzu kullanarak yayın sunabilir, isterseniz yükleyeceğiniz MP3'lerin çalmasını sağlayabilirsiniz.

Radyo 100

120 ₺. / Yıllık
100 Dinleyici 64 ~ 128 KBPS Mp3 ~ AAC 3GB Auto Dj Sınırsız Yayın Trafik Sınırsız Dj Ekleme Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon İp Radyo Hosting Ücretsiz Kurulum
Satın Al

Radyo 250

170 ₺. / Yıllık
250 Dinleyici 64 ~ 128 KBPS Mp3 ~ AAC 3GB Auto Dj Sınırsız Yayın Trafik Sınırsız Dj Ekleme Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon İp Radyo Hosting Ücretsiz Kurulum
Satın Al

Radyo 1000 özel indirim

180 ₺. / Yıllık
260 Dinleyici 64 ~ 128 KBPS Mp3 ~ AAC 3GB Auto Dj Sınırsız Yayın Trafik Sınırsız Dj Ekleme Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon İp Radyo Hosting Ücretsiz Kurulum
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Ekonomik Radyo Hosting Paketleri

Ekonomik Radyo Hosting; Radyo yayın hayatına yeni başlayanların en çok tercih ettiği streaming yayın paketleridir. Ekonomik Radyo Hosting, Paketlerimiz; Radyo 100 Dinleyici, Radyo 250 Dinleyici, Radyo 300 Dinleyici ve Radyo 500 Dinleyici Paketlerinden Oluşmaktadır.

Radyonuz ziyaretçileri için ülke ve şehir bazında dinleyici takip google otomasyon yönetim paneli bulunmaktadır. (Sadece internet radyo yayını yapanlar için 24 Saat Kesintisiz müzik yayını vermeyi sağlayan AutoDj paneli ve AutoDj havuz sistemi ücretsiz olarak kurulmaktadır. (Autodj, 3 GB Mp3 yükleme alanı ücretiz)

YAYIN KALİTESİ

Radyo yayınımızı test edebilir, satın almadan önce yayın kalitesi hakkında fikir edinebilirsiniz.
-Radyo Hosting paketlerimiz için genel bilgiler

-Radyo hosting paketlerimizin altyapısında Shoutcast Server ve WHMSonic Kontrol Paneli kullanılmaktadır.

-Tüm Radyo Hosting hesapları Türkiye / Netinternet konumlu veri merkezinde , İnternet Bilişim'e ait sunucular kabinet ve sunucular üzerinde barındırılacaktır.

-Radyo Hosting hizmetiniz , ödeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından otomatik olarak aktif edilecektir.

-Mevcut paketlerimzi haricinde özel teklifler için lütfen bizim ile irtibat kurunuz. İrtibat için bilgi@internetbilisim.net mail adresini kullanabilirsiniz.

-Yukarıdaki fiyatlara yasal %18 K.D.V dahildir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!