yükleniyor

Blog

htaccess ile HTTP’den url’yi HTTPS’ye Yönlendirme Kodu

SSL kurulmuş olan sitenize gelen tüm ziyaretçileri https’e yönlendirmek için aşağıda bulunan htaccess ssl yönlendirme kodunu kullanabilirsiniz...RewriteEngine OnRewriteCond %{HTTPS} offRewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_UR... » İncele.

Mobil Web Tasarımının Geleceği

Mobil teknolojilerin hayatımıza girmesi hayatımızda önemli değişiklikleri de beraberinde getirdi. Özellikle akıllı telefonlar ve tabletlerin basit kullanımı insanların ilgisini çekti. Evde, okulda, sokakta, iş yerinde kısacası istediğ... » İncele.

Web Tasarımda Güven ve Profesyonellik

İnternet, şahıslar ve firmalar açısından en önemli platformlardan biri olduğundan; söz konusu kişiler kendilerine ait web sitelerini tasarlamak için en uygun ekibi kurmaya çalışırlar. Web tasarım uzmanlarının var olan temaya kata... » İncele.

Farklı Tarayıcılara Uyumlu Tasarımlar Ziyaretçi Artırır!

Web tasarım sanıldığından daha zor bir iştir. Web sitesinin tasarım süreci, ardından içeriklerin eklenmesi, arayıcı optimizasyonu gibi işlemler uzun ve yorucu bir süreçtir. Her ne kadar bu süreç uzun ve yorucu olsa da son derece gerek... » İncele.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Büyük şirketler büyük bütçeleri ile bunları başarırken websimetri sayesinde kurumsal web tasarımınız artık uygun fiyata sizleri bekliyor.Potansiyel müşterilerinizin çoğu internetten ihtiyaç duydukları hizmetleri aramaktadır. Bu aşamad... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!